درباره ما

تیم برنامه نویسان نابغه، متشکل از گروهی از کارشناسان مجرب در زمینه طراحی سایت، نرم افزارهای تحت وب و بازاریابی اینترنتی است. زمینه اصلی کار ما، بهینه سازی سایت و طراحی سایت اختصاصی است. تشکیل هسته مرکزی تیم برنامه نویسان نابغه از شرکت اطلس نت زاگرس  بوده و این شرکت در سال 1392 با نام شرکت اطلس نت زاگرس تلاش و تفکر به کار خود ادامه داده است.

هدف تیم برنامه نویسان نابغه، موفقیت مشتریانمان در بازار اینترنت است و برای رسیدن به این هدف، علاوه بر طراحی سایت به صورت اختصاصی با گرافیک مناسب و به صورت بهینه سازی شده برای گوگل به آنها مشاوره بازاریابی اینترنتی و آموزش های لازم برای کسب موفقیت در بازار اینترنت را می دهیم.

یکی از عواملی که باعث شد تیم برنامه نویسان نابغه شکل بگیرد، نیاز جامعه به وب سایت های با کیفیت و در عین حال با قیمتی مناسب بود که ما را بر آن داشت تا این مجموعه را تشکیل دهیم. به همین دلیل یکی از پروژه های موفق تیم برنامه نویسان نابغه، ایجاد سیستم مدیریت جامع سایت،فروشگاه و ارتباط بامشتری با کیفیت بسیار بالا (امنیت مناسب، سرعت مناسب، بهینه سازی شده برای گوگل، مقیاس پذیر، طراحی کاربر پسند و...) جهت برطرف کردن نیاز کاربران مختلف است.

 

چشم انداز :

بهبود کیفیت و امنیت در زمینه وب

language
email