مایکروسافت Linkedln را خریداری می کند

مایکروسافت Linkedln را خریداری می کند

در روز دوشنبه، مایکروسافت وlinkedin اظهار نمودند که شرکت مایکروسافت تمایل دارد که linkedln را به صورت یک سهام نقدی 196$، و به طور کلی 26.2 بیلیون دلار خریداری کند. در خبر های منتشر شده در وب سایت شرکت مایکروسافت، هر دو شرکت تعهد کردند که linkedln  فرهنگ و برند منحصر به فرد خویش را، و ضرورتا استقلال منبع جدید مایکروسافت را محفوظ نگه دارد.

این ایده آل به طور کلی یک زمینه ای از مفاهیم جالب توجه برای طراحان وب سایت و شبکه دارا می باشد. یکی از بیشترین احتمالات موجود برای طراحان وب سایت، مزیت جدید است که توسط آن می توانند با هر پیشرفت با مشتری  سازگار شوند و توانایی با اعتماد به نفس صحبت کردن درباره اطلاعات مربوطه  را کسب کنند.

در این جا نشان داده می شود که چگونه این موضوع عمل می کند: معاون خصوصی شرکت مایکروسافت، CORTANA، امروزه به منظور انجام دادن موارد  ساده برای کاربرانوبسایت عالی می باشد، مانند دیدن چیزهایی که در تقویم آن ها وجود دارد و بدین ترتیب به آن ها پیشنهاد کنیم که به موقع برای یک جلسه حاضر شوند تا لحظات خوشی داشته باشند. این موضوع ،که مایکروسافت امیدوار است که در آینده قدردان دارایی های LINKEDLN باشد، بسیارغیر قابل پیش بینی است.

به دلیل در اختیارگذاشتن حجم اطلاعات بالا برای افراد متخصص، در آینده نزدیک برای طراحان سایت امکان دارد که همراه پیشرفت های زیاد وهمراه مشتریان وب سایتشان وارد جلسه شوند و همه چیز را درباره زمینه فعالیت حرفه ایی، رزومه ها، و اهداف شان بدانند.تمامی چیز هایی که ممکن است از این طریق به دست آید مربوط به طراحان وب سایت می باشد تا از محصولات شرکت مایکروسافت که ممکن است توسط CORTANA متصل شود استفاده کنند...CORTANA به تنهایی قادر است که اطلاعاتی از پیشرفت ها و مشتریانشان در LINKEDIN بررسی کند.

از روزهایی که طراحان وب سایت کورکورانه وارد جلسات می شدند، خداحافظی کنید. طراحان وب به شبکه با کیفیتی که ممکن است پیشرفت نیز می نگرند.

باید از این همکاری تشکر نمود، حال امکان این هست که اطلاعان LINKEDLN را با افراد متخصص در Office 365(محصول شرکت مایکروسافت) متحد سازیم. این موضوع می تواند طراحان وب سایت را به تجربه های جدید و عالی از اینکه چه کسی به دنبال تکمیل یک پروژه مطمئن می باشد،سوق  دهد، هنوز آن ها دقیقا نمیدانند چه کسانی آن ها را راهنمایی میکند و به آن ها الهام می بخشد و به آن ها کمک می کند.

اگرچه که این روند مفاهیم خوبی برای طراحان وب سایت معنی می دهد، در اینجا دلیل دیگری وجود دارد که LINKEDLN پیشنهاد شرکت مایکروسافت را قبول می کند. قیمت کنونی آن زیاد جالب نیست، تبلیغات تجاری آن رقابتی به نظر می رسد، و ترقی درخشانی براساس برنامه نویسی دوباره وب سایت دیده نمی شود.

منبع خبری LINKEDLN که امروزه در ارزشیابی ها منحصر به فرد می باشد، می تواند به یک منبع بسیار سودمند ملاحظه شود که طراحان وب سایت را با موضوعاتی که مربوط به پروژه هایی است که آن ها روی آن کار می کنند مواجه می کند. همزمان با آن، دفتر 365 می تواند براساس اطلاعات LINKEDLN، حرفه های ویژه ای که طراحان وب سایت می توانند با کار کنند را ارائه دهد تا بتوانند پروژهایشان با مهارت و کیفیت هرچه تمام تر تکمیل کنند. این یک متن و مفهومی است که توسط CEO Satya Nedella در یک ایمیل به کارمندان پیش بینی می شود.

این ایده آل مفهوم وسیعی برای آن دسته طراحان وب سایت دارد که می خواهند شبکه شان را به سطح بالاتر ارتقاء دهند. با اتحاد linkedln، این طراحان وب سایت که از محصولات شرکت مایکروسافت مانند Office 365 استفاده می کنند، حالا ابزار هایی در دسترس شان دارند تا با هوش و منطق بیشتر از عهده ملاقات ها و مصاحبه ها برآیند، بنابراین، اعتماد به نفس بیشتری در مطابقت یافتن و سازگار شدن بیشتر از قبل دارند.

  • assignment_ind داوود اسدی
  • query_builder ۹۵/۰۴/۰۱ ساعت ۱۷:۳۸
  • grade مقاله
language
email